Офіційно: Геннадій Афанасьєв є громадянином України

06/05/2016 17:02

У відповідь на лист Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо належності до громадянства України Г.С. Афанасьєва Державна міграційна служба України офіційно поінформувала, що Геннадій Афанасьєв є громадянином України.

«За наявними даними інформаційної підсистеми «Оформлення документів, що підтверджують громадянство України» Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами та Державної інформаційної системи ДМС України, Афанасьєв Геннадій Сергійович Київським РВ СМУ ГУ МВС України в АР Крим документований паспортом громадянина України», – йдеться у відповіді Державної міграційної служби України.

Нагадаємо, Валерія Лутковська неодноразово у своїх виступах наголошувала на тому, що одним із найцинічніших порушень прав людини в Криму є автоматичне набуття громадянами України російського громадянства.

Крім того, на початку березня цього року Валерія Лутковська зверталась до Уповноваженого з прав людини у Республіці Комі РФ щодо захисту прав засудженого Геннадія Афанасьєва.