Офіс Уповноваженого перевірив Маріупольський загін морської охорони

25/09/2018 10:39

Головний спеціаліст Управління моніторингу прав військовослужбовців Андрій Титаренко здійснив моніторинговий візит до підрозділів прикордонної служби, що розташовані в зоні проведення ООС. Вони несуть службу по охороні державного кордону на Азовському морі.

У ході візиту перевірили додержання соціально-економічних і гуманітарних прав військовослужбовців та членів родин загиблих військовослужбовців.

Під час моніторингу встановили, що грошове забезпечення військовослужбовцям нараховують і виплачують відповідно до діючих норм у повному обсязі. Продовольче забезпечення та організація харчування перебувають на належному рівні. Відпустки особовому складу надаються відповідно до затверджених графіків.

«Варто відзначити, що особлива увага у Маріупольському загоні морської охорони приділяється родинам загиблих прикордонників. Керівництво постійно організовує заходи щодо вшанування пам’яті героїзму морських прикордонників», - зауважив після візиту головний спеціаліст Управління моніторингу прав військовослужбовців Секретаріату Уповноваженого Андрій Титаренко.

Загалом, результати моніторингового візиту втішні: прикордонники, які несуть службу на важливому напрямку щодо захисту державного кордону України перебувають в умовах належного рівня.