Непоправна втрата

17/02/2015 11:45

Колектив Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з  прав людини з глибоким сумом  і душевним болем  проводжає в останню путь колегу – Дмитра Григоровича Подойму.

Передчасно і несподівано, на 47-му році, пішов із життя наш колега, який з серпня 2011 року працював в Управлінні міжнародного співробітництва Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, де очолював відділ з питань дотримання міжнародних зобов’язань.

Дмитро Григорович Подойма народився 1 грудня 1968 року в місті Суми. Після закінчення Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г. Короленка за спеціальністю «Історія і право» з відзнакою у 1991 році почав трудову діяльність на посаді юрисконсульта Полтавського обласного виробничого об’єднання «Фармація».

З 1993 по 1998 роки навчався заочно в Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого, яку закінчив з відзнакою. У 2001 році завершив навчання в Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ України та одержав диплом магістра за спеціальністю «Зовнішня політика».

З 2001 по 2011 рік перебував на дипломатичній службі, у тому числі на різних посадах в Генеральному консульстві України в Барселоні (Королівство Іспанія).

У нашій пам’яті Дмитро Григорович залишиться інтелігентною, порядною, ерудованою людиною, висококваліфікованим фахівцем, готовим допомогти у вирішенні будь-якого питання – зі щирою посмішкою і світлими очима.

Висловлюємо глибоке щире співчуття рідним і близьким Дмитра Григоровича з приводу непоправної втрати, також розділяємо скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював із ним.

Світла пам’ять про Дмитра Григоровича Подойму – прекрасного фахівця і чудову людину – назавжди залишиться у наших серцях.

 

Секретаріат Уповноваженого