Монітори перевірили роботу відділів поліції на Житомирщині

29/08/2018 09:31

Моніторингова група здійснила візит до Черняхівського відділення поліції Коростишівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області. Про це йдеться на сайті омбудсмена.

Черняхівське відділення поліції розташоване в двоповерховій будівлі, яка була споруджена ще в 1937 році. А це вже свідчить про те, що приміщення поліції не відповідає сучасним будівельним нормам, а також про відсутність належних умов для роботи.

Зокрема, у приміщенні відсутнє центральне водопостачання, немає санвузла, а альтернативна споруда на території відділення взагалі не відповідає жодним санітарним вимогам.

Крім пандусу біля вхідних дверей та кнопки виклику, що не працює, приміщення зовсім не облаштовано для людей з інвалідністю.

У зимовий період будівля опалюється автономною котельнею на твердому палеві.

На дверях кабінетів слідчих немає жодної таблички з прізвищами працівників. Кабінети слідчих та чергової частини потребують термінового ремонту. Меблі в жахливому стані. В одному з кабінетів слідчих знайдено заборонений предмет: шило.

Треба зазначити, що керівництво Черняхівського відділення поліції звернулося  по матеріальну допомогу до місцевої влади і вже виділені кошти у розмірі 20 тис. гривень для поліпшення інтернет-зв’язку та придбання меблів.

Всі виявлені порушення із наданням відповідних рекомендацій щодо їх усунення будуть направлені  керівництву Національної поліції України.