Моніторингова група Секретаріату Уповноваженого відвідала Центральний госпіталь МВС України

06/12/2019 11:00

З метою здійснення парламентського контролю за додержанням конституційних прав працівників МВС, поліцейських, ветеранів органів внутрішніх справ, національних гвардійців та членів їх сімей на охорону здоров’я, 5 грудня 2019 року здійснено моніторинговий візит працівників Секретаріату Уповноваженого до Центрального госпіталю МВС України.

Під час візиту проведено зустрічі з керівництвом та працівниками адміністративного апарату госпіталю, медичним персоналом, а також з хворими, які знаходяться на лікуванні у цьому медичному  закладі. Здійснено ознайомлення з лікувальною базою госпіталю: облаштуванням службових та господарських приміщень, станом забезпечення медпрацівників необхідними для роботи комп’ютерною та медичною технікою, витратними матеріалами, умовами їх праці і відпочинку, службовим навантаженням. Оглянуто палати для хворих, їх облаштування, стан організації харчування стаціонарних хворих та забезпечення їх необхідними медикаментами. Особливу увагу під час візиту було приділено військовослужбовцям строкової служби Національної гвардії України, які на час візиту перебували на лікуванні у госпіталі: умовам їх розміщення, організації харчування, лікування та забезпечення необхідними медичними препаратами.

Питання дотримання прав працівників госпіталю було обговорено під час зустрічі з керівником профспілкової організації цього медичного закладу.

Як показала перевірка, керівництвом МВС України та госпіталю приділяється постійна увага вирішенню питань фінансування медичної установи, забезпеченню її сучасною медичною апаратурою та технікою, медичними препаратами, створенню належних умов для розміщення стаціонарних хворих, їх харчуванню. В службових приміщенням та палатах для хворих підтримується комфортна температура. Здійснюються ремонтні роботи у хірургічному відділенні. Умови праці, відсутність заборгованості з заробітної плати та її рівень сприяють стабільності колективу, дозволяють укомплектувати медичний заклад досвідченими фахівцями, що позитивно впливає на якісні показники наданих працівникам органів МВС, Національної поліції, Національної гвардії та ветеранам служби медичні послуги.

Військовослужбовці, поліцейські та ветерани, з якими довелося спілкуватися під час візиту, висловили задоволення умовами лікування, його якістю, відношенням до них з боку медичних працівників госпіталю.