Людмила Денісова здійснила візит на КПВВ «Станиця Луганська»

20/03/2019 18:52

Сьогодні, 20 березня, Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова під час перебування на Луганщині відвідала КПВВ «Станиця Луганська».

Омбудсман поспілкувалася з людьми, які перетинають лінію розмежування.

Вони поскаржилися на величезні черги на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду та висловили своє обурення таким ставленням до себе.

Скупчення людей зумовлене ще й тим, що такий пункт в Луганській області один.

Людмила Денісова поінформувала людей, що українською стороною робиться усе можливе, щоб відкрити ще один КПВВ «Золоте», де зокрема є можливість автомобільного руху.

«Наші прикордонники кожен день перебувають у готовності до пропуску людей, але з боку окупантів роботу КПВВ заблоковано», - наголосила Уповноважений.

Крім того, вони розповіли, що на окупованих територіях розповсюджується інформацію щодо припинення роботи КПВВ 30 та 31 березня.

Також з’ясувалося, що громадяни не обізнані в питаннях реалізації виборчого права, якщо вони мешкають на тимчасово окупованій території.

«За інформацією Станично-Луганської районної державної адміністрації в Станиці Луганській зареєстровано 18 тисяч ВПО, з них проживають близько тисячі. З цієї тисячі лише 200 людей зареєструвалися, щоб скористатися свої правом і проголосувати на чергових президентських виборах», - зазначила Людмила Денісова.