Людмила Денісова звернулася до Уповноваженого з прав людини РФ щодо заходів для встановлення місцеперебування засуджених громадян України

08/10/2019 12:19

Омбудсман Людмила Денісова звернулася до Уповноваженого з прав людини РФ Тетяни Москалькової щодо заходів для встановлення місцеперебування засуджених громадян України Володимира Дудки та Олексія Бессарабова.

На сьогодні місцеперебування громадян України Володимира Дудки та Олексія Бессарабова – невідоме.

Згідно з отриманою інформацією від рідних та адвокатів, наприкінці вересня українських громадян вивезли з пенітенціарного закладу на території тимчасово окупованого Криму. Де зараз перебувають громадяни України – невідомо.

У зв’язку з цим, Людмила Денісова невідкладно звернулася до Уповноваженого з прав людини РФ Тетяни Москалькової вжити заходів щодо встановлення місцеперебування Володимира Дудки та Олексія Бессарабова для подальшого інформування рідних та адвокатів.

Довідково: Володимира Дудку та Олексія Бессарабова затримано за нібито диверсійну діяльність в жовтні 2016 року, а в квітні 2019 року засуджено до 14 років колонії суворого режиму. Крім того, 15 жовтня 2019 року у Верховному суді РФ має відбутися розгляд апеляції.