Кримським татарам у російській в’язниці відмовляють у наданні медичної допомоги

27/12/2019 13:31

Адміністрація пенітенціарної установи «ФКУ СИЗО 1 ГУФСИН России по г. Ростов-на-Дону», де утримуються незаконно засуджені кримські татари Тимур Ібрагімов та Сервер Зекір’яєв, не надає нашим співгромадянам необхідної медичної допомоги. Про це повідомила Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

«Адміністрація пенітенціарної установи на порушення міжнародних стандартів тримання осіб під вартою не надає нашим співгромадянам необхідної медичної допомоги», - зазначила Людмила Денісова.

Вона також уточнила, що «Южный окружной военный суд Ростова-на-Дону» відмовив в задоволенні клопотання сторони захисту про надання відповідної медичної допомоги Тимуру Ібрагімову та Серверу Зекір’яєву.

«Через це в невідкладному порядку звертаюся до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової терміново вжити заходів щодо проведення повного медичного обстеження, за результатами якого забезпечити надання необхідного лікування», - повідомила Людмила Денісова.

Тимур Ібрагімов — інвалід ІІІ групи — у нього відсутнє око. Сервер Зекір’яєв має хронічний остеохондроз, радикуліт, ниркову недостатність та гіпертонію. Він скаржиться на запалення лімфатичних вузлів на шиї та проблеми з судинами на ногах.