Кримська польова місія з прав людини підготувала звіт за листопад 2014 року

22/12/2014 17:29

Як відомо, Кримська польова місія здійснює свою моніторингову діяльність на Кримському півострові з 5 березня 2014 року і є результатом об’єднання зусиль низки правозахисних організацій з України, Росії, інших країн СНД, а також міжнародних організацій.

Пріоритетними напрямами її роботи є системний моніторинг дотримання фундаментальних прав людини та робота з окремими вразливими групами населення (журналісти, правозахисники, активісти, адвокати, етнічні та інші меншини тощо).

Висновки вказаної роботи побудовані на результатах збору інформації «з перших рук» (спостереження за ситуацією і подіями в Криму, інтерв’ювання представників ключових цільових груп), моніторингу ЗМІ, аналізу подій і законодавчої бази, а також на основі офіційних статистичних даних.

Кримська польова місія щомісяця готує аналітичний звіт з аналізом ситуації, що склалася у сфері прав людини в Криму після 16 березня 2014 року.

Повний текст звіту Кримської польової місії за листопад 2014 року, також  на офіційному веб-сайті Уповноваженого можна ознайомитися зі звітами Кримської польової місії за жовтеньвересеньлипень-серпень, червеньтравень і  квітень 2014 року.