Керівник КПГ закликала негайно звільнити українського активіста Володимира Балуха

24/01/2017 15:59

23 січня 2017 року в Страсбурзі керівник Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник під час зимової сесії ПАРЄ взяла участь у заході «Тортури, насильницькі зникнення, політичні переслідування: Крим просить справедливості». Вказаний захід спільно провели Постійна делегація України в Парламентській асамблеї Ради Європи, Кримська правозахисна група та Кримськотатарський ресурсний центр.

«РФ повинна негайно звільнити українського активіста Володимира Балуха і всіх політичних в’язнів, відшкодувати завдані їм збитки. Особи, винні в незаконному позбавленні волі активіста й інших незаконно переслідуваних громадян України в Криму, повинні бути притягнуті до відповідальності», – переконана Ольга Скрипник.

Модератором заходу був Георгій Логвинський, народний депутат України, якого обрано віце-президентом Парламентської асамблеї Ради Європи. Він запевнив, що українська делегація в ПАРЄ і всі європейські дипломати повинні зробити все можливе для звільнення Володимира Балуха та інших політичних в’язнів.

Детальніше про захід – на сайті КПГ.