Відкрилося ще одне відділення громадської приймальні Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївській області

22/05/2019 17:43

Представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Миколаївській області здійснювали прийом у приміщенні Миколаївської обласної ради (вул. Адміральська, 22) та в офісі представництва Уповноваженого(вул. Образцова, 4а/2).

Однак обидва приміщення розташовані у центрі міста і жителям географічно віддаленого Корабельного району, де проживає 85 тисяч осіб, не завжди зручно звертатися до представників Уповноваженого особисто.

З метою спрощення доступу громадян до громадської приймальні, досягнута домовленість про відкриття її відділення у приміщенні філіалу № 18 Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького ЦБС для дорослих м. Миколаєва.

Відділення громадської приймальні відкрив регіональним координатором взаємодії з громадськістю Вадимом Жепало. У відкритті також взяли участь керівники Управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, адміністрацій Корабельного та Вітовського районів, соціальних служб, правоохоронних органів, громадських організацій.

Вадим Жепало ознайомив про порядок прийому та розгляду звернень громадян, акцентував увагу на відповідальності посадових осіб за своєчасність та повноту розгляду звернень громадян та роз’яснив функції регіонального представництва Уповноваженого.

Прийом громадян здійснюватиметься щочетверга з 14.00 до 17.00 години. Адреса приймальні – Миколаїв, проспект Корабелів, 12. У бібліотеці відкрито попередній запис на прийом, у тому числі за телефоном чергового по закладу (0512) 64 – 12 – 57.