Фестиваль рівності

11/12/2014 16:45

У суботу, 13 грудня, о 13:00 у холі кінотеатру «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19,) відбудеться відкриття Фестивалю рівності.

Під час відкриття організатори розкажуть про ідею фестивалю та про заходи, що відбуватимуться протягом чотирьох днів: показ кінострічок, фотовиставки, майстерню з креативних форм протесту, дискусії, арт-майстерні та інше. Також буде презентовано кілька фото-виставок про різні дискриміновані в суспільстві групи людей (національні меншини та ЛГБТ-спільноту).

Фестиваль відкриють голова громадської організації «Інсайт» Олена Шевченко, співголова Коаліції з протидії дискримінації, співкоординатор проекту «Без кордонів» Ірина Федорович, директор Програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» МФ «Відродження» Роман Романов та Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Аксана Філіпішина.

Контактна особа для ЗМІ: Олена Шевченко, 0504107561, manager.insight@gmail.com.

В рамках Фестивалю рівності 15 грудня з 14:00 до 15:30 в Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська, 21/8) відбудеться показ фільму та дискусія «Життя вимушених переселенців в Україні».

Війна на Сході України, анексія Криму призвели до того, що велика кількість людей були змушені залишити все, виїжджаючи з зони конфлікту. Більше півмільйона осіб стали вимушеними переселенцями. З якими проблемами доводиться зіштовхуватися цим людям і як їх вирішувати, як подолати стигматизацію та дискримінацію внутрішньо переміщених осіб – про це говоритимуть представники громадських ініціатив, які допомагають переселенцям, та представники Офісу Омбудсмана. Обговорення відбудеться за участі вимушених переселенців і передбачає показ тематичного відео.

Контактна особа для ЗМІ: Тетяна Печончик, 067 445 95 43, tp@humanrights.org.ua.

***

Фестиваль рівності проходитиме у Києві з 13 по 16 жовтня у трьох локаціях: кінотеатр «Кінопанорама» (вулиця Шота Руставелі, 19), кпайп-клуб «Купідон» (вулиця Пушкінська, 1-3/5) та Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська, 21/8).

З програмою фестивалю можна ознайомитися на сайті Коаліції з протидії дискримінації, слідкувати за анонсами – на фейсбук-сторінці Фестивалю, дізнатися деталі запланованих заходів – у брошурі про фестиваль.

Організатори фестивалю: Коаліція з протидії дискримінації в Україні та ГО «Інсайт» у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Інформаційна підтримка – Центр інформації про права людини.