У Дніпровській установі виконання покарань проведено бесіду з неповнолітніми щодо їхніх прав

27/05/2019 17:51

До Міжнародного Дня захисту дітей, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Дніпропетровській області Тетяна Кокшарова разом з регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Дніпропетровській області Оксаною Крупій відвідали Державну установу Дніпровську установу виконання покарання № 4, де провели бесіду з неповнолітніми.

Під час зустрічі з неповнолітніми вони обговорили права та свободи, які передбаченні Конвенцією ООН про права дитини, зокрема зупинились на тому, як в установі реалізуються права на освіту, охорону здоров’я та  захист.

Окремо Тетяна Кокшарова зупинилась на діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та напрямках діяльності національного превентивного механізму відповідно до Факультативного протоколу до Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання.

Всі неповнолітні мали можливість отримати відповіді на запитання, які стосуються їх подальшого перебування в місцях позбавлення волі.