Для співробітників Ренійської РДА на Одещині проведено тренінг щодо захисту персональних даних

10/10/2019 11:31

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Яна Кузьміна провела тренінг «Захист персональних даних. Деякі аспекти застосування Закону України «Про захист персональних даних» для працівників Ренійської районної державної адміністрації Одеської області.

Захід відбувся в рамках інформаційно-просвітницької роботи регіонального представництва Уповноваженого в Одеській області.

«Будь-які відомості, які дають змогу ідентифікувати конкретну фізичну особу, можна віднести до персональних даних. Така інформація є конфіденційною і може оброблятися тільки за згодою цієї фізичної особи, крім випадків, визначених законом», - зазначила Яна Кузьміна.

Увагу присутніх було зосереджено на практичних аспектах захисту персональних даних: законодавство про захист персональних даних, обробка персональних даних, що становить ризик для прав і свобод суб’єктів персональних даних, найпоширеніші види неправомірного доступу/поширення персональних даних, доступ третіх осіб до персональних даних в рамках Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідальність за порушення законодавства про захист персональних даних. 

Також регіональний представник Уповноваженого ознайомила присутніх зі стратегічними напрямами діяльності Омбудсмана щодо захисту персональних даних.