Для молоді Полтавщини провели освітній квест «Знай. Дій. Захищай.»

17/04/2019 17:35

Регіональне представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини в Полтавській області на базі Полтавського інституту економіки і права провело для молоді Полтавщини правовий квест «Знай. Дій. Захищай.».

В заході взяли участь п’ять команд студентської та учнівської молоді.

Активну молодь в ігровій формі ознайомили з основоположними правами людини, діяльністю правоохоронних органів та громадських організацій із забезпечення та захисту прав людини.

Зокрема, молодь дізналася про діяльність Уповноваженого ВРУ з прав людини в контексті реалізації національного превентивного механізму, громадських організацій Полтавщини в сфері запобігання розповсюдження ВІЛ-інфекції та профілактики туберкульозу, експертів-криміналістів, вибухотехніків, патрульних та кінологів ГУНП в Полтавській області.

Всі шість локацій були інтерактивними. Майстер-клас від кінологічної служби визначив настій заходу. Учасники дізналися, як проводиться експрес-тестування на ВІЛ та вірусні гепатити, шляхи захисту від зараження соціально-небезпечними хворобами та лікування. Молодь мала змогу зануритися в діяльність експертів-криміналістів на місці злочину, створювала дактилокарти, знімала відбитки пальців. Крім того, учасники ознайомилися з діяльністю вибухотехників, правилами поводження з небезпечними предметами, приміряли на себе спорядження патрульного поліцейського роти «ТОР» «Робокоп».

Захід організовано Регіональним представництвом Уповноваженого ВРУ з прав людини в Полтавській області, Полтавським інститутом економіки і права,ГО «Меридіан» та ГО «Леголайф-Україна».