Для курсантів Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ проведено освітній захід з нагоди декади юриста

09/10/2019 17:42

У Херсоні з нагоди декади юриста на базі Херсонського економіко-правового інституту відбувся диспут на тему «Актуальні проблеми розвитку української держави на сучасному етапі».

Захід за участі курсантів і викладачів Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ провела регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в області Оксана Тропіна.

Для обговорення були включені теми, запропоновані студентами та курсантами, зокрема, перспективи членства України в НАТО, зміна поколінь в українській політиці як тенденція оновлення національної політичної еліти, антикорупційна політика в сучасній Україні.

Усі ці питання викликали жваве обговорення, студенти і курсанти виступали з абсолютно протилежними думками щодо відносно обговорюваних питань.

Запропоновані для подальшої роботи теми обговорень та проведення диспутів взяті до уваги модераторами та будуть враховані під час планування заходів у майбутньому..

Також Оксана Тропіна привітала усіх присутніх з Днем юриста, побажала успіхів, натхнення у навчанні та роботі юриста і розповіла про роботу регіонального представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини у Херсонській області.