У Луцьку відбувся дитячий форум «Права людини очима дітей»

29/05/2019 17:02

До Міжнародного Дня захисту дітей у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся дитячий форум «Права дитини очима дитини».

Організаторами заходу виступили регіональне представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини Волинській області, Головне територіальне управління юстиції, адміністрація обласної юнацької бібліотеки, мистецька студія «Соняшник».

Учасники форуму взяли участь у створенні малюнків про права дитини. Загалом було представлено роботи дітей віком від 3 до 11 років, які намалювали свої права.

«Цікаво бачити, як діти розуміють, що таке права людини. Через малюнок вони передали своє бачення прав на освіту, медицину, відпочинок, інформацію, сім’ю, любов та турботу, гідні умови проживання, та інше. Приємно відзначити, що всі малюнки пронизані любов’ю та почуттям важливості прав дитини», – зазначила регіональний представник Уповноваженого ВРУ у Волинській області Любов Сітовська.

Вона звернула увагу учасників на важливість проведення подібних заходів, мета яких - розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати позитивний образ права як державного інституту, наголосити на важливості прав дитини.