Центр медико-санітарної допомоги № 1 Солом'янського району м. Києва» пристосований до потреб людей з інвалідністю

02/05/2019 13:00

Співробітником Департаменту моніторингу рівних прав і свобод Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини здійснено моніторинговий візит до комунального некомерційного підприємства «Центр медико-санітарної допомоги № 1 Солом'янського району м. Києва».

Моніторинг було проведено з метою перевірки закладу на доступність осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

За результатами моніторингового візиту встановлено, що особи з інвалідністю та інші маломобільні групи населення мають безперешкодний доступ до медичних послуг, що надаються у вказаному медичному закладі.

Зокрема, для осіб з інвалідністю, які користуються колісним кріслом, встановлено пандус, обладнано санітарний вузол на першому поверсі, функціонує ліфт, що передбачено Державними будівельними нормами В.2.2-40:2018 «Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд».

Окрім того, за потребою особи з інвалідністю, можуть користуватись колісним кріслом, яке знаходиться в реєстратурі вказаного медичного закладу.