На Херсонщині у Чорнобаївській санаторній школі-інтернаті дітям роз’яснили їхні права та обов’язки

28/05/2019 15:58

З нагоди відзначення Дня захисту дітей та початку літніх канікул регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Херсонській області Оксана Тропіна та монітор національного превентивного механізму, керівник відокремленого підрозділу організації «Україна без тортур» Валерій Грець провели практичний семінар для здобувачів освіти Чорнобаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів Херсонської обласної ради.

Координаторка Уповноваженого та представник громадськості розповіли дітям про місця несвободи, роз’яснили права, які передбаченні Конвенцією ООН про права дитини та обговорили актуальні питання сьогодення.

Під час семінару діти мали можливість продемонструвати свою обізнаність щодо прав і свобод, відповідальності за протиправні вчинки, безпечної поведінкі у соціумі.

Оксана Тропіна та Валерій Грець привітали дітей закінченням навчального року, побажали їм гарного відпочинку та запланували зустрітися в наступному навчальному році.