Регіональний координатор Уповноваженого зустрівся з членами мобільної бригади соціально-психологічної допомоги учасників АТО/ООС м. Миколаєва

31/07/2020 09:17

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Миколаївській області Вадим Жепало провів робочу зустріч з членами мобільної бригади соціально-психологічної допомоги учасників АТО/ООС м. Миколаєва Анною Любченко, Анатолієм Пучко, Анастасією Чернявською та Валентиною Коростіль.

Варто зазначити, що мобільні бригади створені на початку 2020 року у рамках реалізації проекту Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні для надання соціально-психологічної допомоги ветеранам, демобілізованим, учасникам АТО/ООС та членам їх родин.

Під час заходу були обговорені проблемні питання, які турбують учасників бойових дій, у тому числі щодо отримання земельних ділянок, розгляду звернень органами державної влади та місцевого самоврядування, а також протидія домашньому насильству.

Вадим Жепало розповів учасникам зустрічі про повноваження Омбудсмана, звернув увагу на можливості звернення до регіонального представництва у Миколаївській області учасників АТО/ООС та членів їх сімей за захистом своїх прав, надав контактну інформацію.