Анонс навчальних заходів щодо запобігання та протидії дискримінації

09/09/2014 15:03

У вересні-листопаді 2014 року Проект «Без Кордонів»/ГО Центр «Соціальна дія» у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини в рамках реалізації проекту «Досягнення рівності: спільний підхід для покращення стану рівності та недискримінації» проводитиме серію тренінгів для представників органів державної влади та місцевого самоврядування в містах: Вінниця (17-18 вересня), Дніпропетровськ (24-25 вересня), Ужгород (9-10 жовтня), Херсон (30-31 жовтня), Житомир (дата буде визначена пізніше та повідомлена додатково).

Тренінги присвячено питанням реалізації органами державної влади та місцевого самоврядування своїх повноважень у сфері запобігання та протидії дискримінації, визначених у Законі України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні». Також учасникам заходів буде презентовано навчальний посібник з кращими міжнародними практиками запобігання та протидії дискримінації.

Метою проекту «Досягнення рівності: спільний підхід для покращення стану рівності та недискримінації» є посилення спроможності громадських організацій, що працюють у сфері недискримінації та рівності; підвищення спроможності та надання можливостей ефективно протидіяти дискримінації організаціям і групам, що представляють меншини; створення публічного діалогу навколо проблеми дискримінації та нерівності в Україні.

Більше про проект за посиланням – http://antidi.org.ua/ua/activity/projects/300-dosiahnennia-rivnosti-uchasnytskyi-pidkhid-do-stanovlennia-rivnosti-ta-nedyskryminatsii-v-ukraini

Запрошуємо зацікавлених працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадських активістів, які працюють у сфері запобігання та протидії дискримінації, із зазначених міст та інших регіонів України до участі у тренінгах.

Реєстрація на участь у семінарі обов’язкова. Ви можете заповнити реєстраційну форму за посиланням http://goo.gl/kQlX14.

У разі виникнення додаткових питань звертайтеся за телефоном
(063) 242 58 78.

Кількість місць обмежена, організатори залишають за собою право відбирати учасників.

Орієнтовна програма заходу:

1. Вступ до теми дискримінації. Основні поняття. 

2. Основні повноваження органів державної влади та місцевого самоврядування згідно з положеннями Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні».

3. Які є кращі практики діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування у сфері запобігання та протидії дискримінації.

4. Планування місцевих заходів (самостійно та разом із громадськими об’єднаннями).

5. Позитивні дії та кращі практики їх застосування.