Людмила Денісова звернулася до Керівника АП РФ з проханням сприяти прискоренню розгляду клопотання про помилування Олега Сенцова

09/08/2018 17:29

У листі на адресу Керівника Адміністрації Президента РФ Антона Вайна йдеться  про суттєве погіршення самопочуття  Олега Сенцова, яке вимагає термінового втручання кваліфікованих медичних працівників, зокрема фахівців з ендогенного харчування Клініки професора Ю.С. Миколаєва в Інституті психіатрії в Москві або Державної установи "Інституту геронтології імені Д.Ф. Чеботарева НАМН України".

Зважаючи на це, Людмила Денісова звернулася до Керівника АП РФ з проханням терміново доповісти Президенту Російської Федерації  про стан здоров’я Олега Сенцова, для забезпечення організації переміщення хворого найбезпечнішим для нього способом, зокрема літаком санітарної авіації, та своєчасного надання кваліфікованої медичної допомоги з метою недопущення фатальних наслідків для життя хворого.

«За існуючих обставин, прошу Вас сприяти прискоренню розгляду клопотання про помилування Олега Сенцова компетентними державними органами Російської Федерації, що відповідатиме принципам гуманізму та загальнолюдської моральності.

Одночасно, прошу розглянути можливість обміну громадянина України Олега Сенцова на громадянина Російської Федерації Олексія Седікова», - наголошується у листі Уповноваженого.