Аксана Філіпішина: «Уповноважений з прав людини приділяє велику увагу правоосвітній роботі серед дітей»

09/06/2015 17:57

8-9 червня 2015 року відбулася робоча поїздка Представника Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксани Філіпішиної до Українського дитячого центру «Молода гвардія».

Під час спілкування  з дітьми, які приїхали з усіх регіонів України, вони поділилися своїми враженнями від відпочинку та знаннями про права дитини.

Аксана Філіпішина зазначила, що Уповноваженим з прав людини приділяється велика увага правоосвітній роботі серед дітей.

«Уповноважений з прав людини та працівники Офісу зустрічаються з дітьми, роз’яснюють положення Конвенції ООН про права дитини та норми чинного законодавства України, а також інформують про інституції, які займаються захистом прав дітей в Україні. З метою обізнаності дітей про роботу Уповноваженого з прав людини, до якого діти можуть звернутися стосовно порушення своїх прав, наразі  розробляються інформаційні матеріали для дітей», – сказала Аксана Філіпішина.

Дітям було презентовано концепцію інформаційного  буклету, який зорієнтує,  як  діяти у разі порушення їхніх прав, розробленого за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.