Омбудсман продовжує слідкувати за ефективністю та прозорістю розслідування подій в Одесі

19/05/2014 17:15

У зв’язку з трагічними подіями, що відбулися в м. Одесі 2 травня 2014 року, було відкрито провадження Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, в межах якого 21 травня 2014 року Валерія Лутковська здійснить позаплановий робочий візит до Одеської області.

Під час візиту заплановано провести зустрічі з керівництвом правоохоронних органів області та представниками органів місцевої влади.

За підсумками робочого візиту у приміщенні Одеської обласної державної адміністрації (адреса:просп. Шевченка, 4) буде проведено зустріч із правозахисниками та громадськими активістами з 14:30 до 15:45 (кабінет 531), а також підсумкову прес-конференцію для представників засобів масової інформації, яка розпочнеться о 16:00.

Нагадаємо, на початку травня до Одеси було направлено групу працівників відділу спеціальних проваджень Секретаріату Уповноваженого з прав людини, які в межах відкритого Омбудсманом провадження вивчали відповідні матеріали в органах та підрозділах, підпорядкованих УМВС України в місті Одесі, в закладах охорони здоров’я, в органах прокуратури, проводили опитування постраждалих осіб, свідків зазначених подій тощо.