Вищий спецсуд України: «Перелік ознак, за якими не може бути обмежень або привілеїв, є невичерпним і включає сексуальну орієнтацію»

19/05/2014 18:45

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ у листі від 07.05.2014 № 10-644/0/4-14 роз’яснив судам апеляційної інстанції, що для належного забезпечення рівності трудових прав громадян при розгляді спорів, що виникають у сфері трудових відносин, необхідно враховувати, що перелік ознак, за якими не може бути привілеїв або обмежень у реалізації трудових прав громадян, не є вичерпним. Зокрема, недопустимим є порушення рівності трудових прав громадян не лише на підставі ознак, зазначених у ч. 2 ст. 24 Конституції України, ст. 2КЗпПУ, п. 2 ч. 1 ст. 1 Закону, а й за ознаками віку, кольору шкіри, іншими фізичними ознаками (вага, зріст, вади мовлення, вади обличчя), сімейного стану, сексуальної орієнтації тощо.

Також ВССУ звернув увагу, що при розгляді спорів щодо дискримінації в сфері праці треба зважати на положення Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», яким забороняються будь-які форми дискримінації осіб та/або груп осіб за їх певними ознаками не лише з боку державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, а й з боку юридичних та фізичних осіб.

З повним текстом листа Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ можна ознайомитися за посиланням.