Уповноважений тримає на контролі питання переселення членів сімей військових Маріупольського загону морської охорони ДПСУ

16/05/2014 12:45

 

Працівник регіонального представництва Уповноваженого з прав людини в Дніпропетровській області Анатолій Мельник зустрівся з членами сімей військових 23-го Маріупольського (Керченського) загону морської охорони Державної прикордонної служби України, які в ніч з 10 на 11 травня 2014 року прибули з м. Маріуполя до м. Дніпропетровська для тимчасового проживання у зв’язку з відомими подіями на південному сході країни.

Всього до Дніпропетровська наразі  прибуло 29 членів сімей військових, в тому числі – 7 малолітніх дітей, яких розмістили в готелі «Дніпропетровськ».

Під час зустрічі були висловлені побажання щодо компактного розселення, з можливістю забезпечення певних комунально-побутових умов, взаємної допомоги сім’ям з малолітніми дітьми. Крім того, є необхідність тимчасової безоплатної допомоги щодо забезпечення харчуванням та необхідним майном.

За сприяння Дніпропетровської обласної державної адміністрації, 14 травня 2014 року зазначені сім’ї військових забезпечені тимчасовим житлом в гуртожитку Нікопольського педагогічного училища (Дніпропетровська область).

З’ясовано, що станом на 15 травня 2014 року всі зазначені сім’ї військових забезпечені житлом та матеріальною підтримкою у повному обсязі.

 Подальший моніторинг додержання прав зазначеної категорії громадян здійснюється Регіональним представництвом Уповноваженого з прав людини в Дніпропетровській області за участю Нікопольської громадської організації «Відкриті двері».