Відбулася передача першої групи українських засуджених з непідконтрольної Уряду України території Донецької області

08/07/2015 14:34

Сьогодні, 8 липня, відбулася передача перших дев’яти українських засуджених з непідконтрольної Уряду України території Донецької області.

Передача засуджених здійснювалася за ініціативи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської за участю Представника Уповноваженого з питань реалізації національного превентивного механізму Юрія Бєлоусова, Представника Уповноваженого з питань зв’язків із громадськістю Михайла Чаплиги та виконавчого директора Асоціації УМДПЛ Вадима Пивоварова.

«Завдяки наполегливості Омбудсмана вдалося організувати передачу першої групи українських засуджених з непідконтрольної території! Висловлюємо вдячність Моніторинговій місії ООН в Україні, керівництву СБУ і ДПтСУ», – зазначив Представник Омбудсмана Юрій Бєлоусов, подякувавши за сприяння також керівництву Антитерористичного центру та управляння ДПтСУ в Донецькій області.

Детальніше про передачу дев’яти українських засуджених з непідконтрольної Уряду України території Донецької області буде повідомлено завтра, 9 липня, після завершення всіх необхідних процедур з передачі засуджених.Сьогодні, 8 липня, відбулася передача перших дев’яти українських засуджених з непідконтрольної Уряду України території Донецької області.