Уповноважений Людмила Денісова перевірила дотримання прав військовослужбовців у зоні ООС

08/11/2018 20:05

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова разом з Головним парламентським Омбудсманом Литви Аугустінасом Норматасом та послом Литви в Україні Марюсом Януконісом провели моніторинговий візит до військової частини 58-ї бригади, яка базується в місті Торецьк.

Командування військової частини піклується про дотримання прав військовослужбовців. Вони забезпечені нормальним харчуванням та одягом. У частині є капличка, щоб помолитися.

Людмила Денісова поспілкувалися з військовослужбовцями частини. Вони розповіли про те, що до них виріс рівень довіри місцевого населення. Також військовослужбовці зазначили, що самостійно намагаються вирішувати проблеми, які виникають.

«Зараз я бачу, як це важливо, адже коли людина не думає про якісь побутові моменти - вона думає тільки про завдання, яке їй поставила держава і яке їй треба виконати. Хотілося б, щоб ці хлопці і дівчата служили у кращих умовах. Але ми розуміємо, що Торецьк знаходиться на лінії боротьби за свободу і незалежність нашої держави з російським ворогом. А тому забезпечити абсолютно комфортні умови тут майже не можливо», - зазначила Омбудсман Людмила Денісова.

Уповноважений також поспілкувалася з військовим капеланом Анатолієм Довгополим. Вона подякувала йому за службу та допомогу українським військовослужбовцям.