«У Запорізькій області необхідно створити паліативне відділення для дітей», - представник Уповноваженого у Запорізькій області

07/06/2018 09:14

У Запорізькому дитячому будинку-інтернаті відбувся круглий стіл на тему: «Забезпечення прав дітей, які потребують паліативної допомоги». У заході взяли участь працівник Секретаріату Уповноваженого Олена Темченко та Регіональний координатор Уповноваженого у Запорізькій області Олена Демєнєва. 

Керівникам органів соціального захисту населення і працівникам дитячих установ Запорізької області представили доповідь за результатами моніторингу національного превентивного механізму. У доповіді йшлося про відповідність забезпечення прав дитини на паліативну допомогу міжнародним стандартам.  

Представник Уповноваженого звернула увагу на те, що в закладах охорони здоров‘я Запорізької області  взагалі відсутні дитячі відділення паліативної допомоги. 

«На всю Запорізьку область існує лише одна палата паліативної допомоги в обласному будинку дитини  «Сонечко», - наголосила Олена Темченко.  

Також під час обговорення йшлося про взаємодію органів влади та посадових осіб у питанні надання вторинної медичної допомоги дітям, батьки яких не позбавлені батьківських прав, але місце знаходження яких невідомо.