Повторний візит до Антонівської загальноосвітньої школи-інтернату на Миколаївщині частково засвідчив позитивні зміни та виконання рекомендацій моніторів

07/05/2019 11:28

Моніторингова група у складі Представника Уповноваженого Верховної Ради України у південних областях Олександра Остапенка, регіонального представника у Миколаївській області Світлани Одінцової та громадських моніторів Романа Дятлова та Олександри Скалько відвідала з повторним візитом Антонівську загальноосвітню школу-інтернат Новоодеського району Миколаївської обласної ради.

У закладі на час проведення візиту перебувало 142 дитини, з них 7 дітей-сиріт або позбавлених батьківського піклування.

Під час повторного візиту група відмітила сумлінне виконання адміністрацією рекомендацій попереднього візиту. Зокрема, з метою усунення недоліків у спортивній залі проведений ремонт. Виділені кошти на ремонтні роботи, які плануються у червні для забезпечення права на приватність учнів.

Моніторингова група також звернула увагу на затишну атмосферу у закладі, професійністю трудового колективу. Проте у штаті відсутній психолог. Посада передбачена штатним розписом, проте є вакантною. Представники групи під час спілкування з учнями відзначили профорієнтаційну роботу. Учні старших класів вже планують подальше навчання та більшість визначились з переліком навчальних закладів.

На території закладу є літній басейн для дітей, але він потребує коштів на утримання та профілактичний ремонт. Також проблемою закладу залишається жахливе транспортне сполучення через стан доріг та відсутність легкового транспорту для потреб закладу. У закладі є шкільний автобус та технічний автомобіль.

Про дані проблемо буде зазначено у листі-реагуванні до Миколаївської обласної ради для виділення коштів на фінансування потреб школи.