Результати моніторингового візиту до Корабельного районного відділу у місті Херсоні Управління ДМС в Херсонській області

07/03/2019 14:28

6 березня Представник Уповноваженого Ісмаїл Халіков та співробітники сектору регіонального представництва в АР Крим та м. Севастополі Февзі Каракаш та Геннадій Грозов здійснили позаплановий візит до Корабельного районного відділу у місті Херсоні Управління Державної міграційної служби в Херсонській області.

Метою візиту був моніторинг доступності отримання адміністративних послуг жителями тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також внутрішньо переміщеними особами з їх числа.

Під час візиту було встановлено, що 15% від загальної кількості звернень становлять звернення від кримчан. Також виявлено, що стенди з необхідною інформацією для жителів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, внутрішньо переміщених осіб взагалі відсутні.

Монітори звернули увагу і на відкритий електричний щит, який може становити загрозу для життя людини.

Докладний звіт за результатами перевірки та рекомендації будуть направлені на адресу Корабельного районного відділу УДМС у Херсонській області.