«Кава з правозахисником»: у Сумах відбулася акція до 70-річчя Загальної Декларації прав людини

07/12/2018 20:35

Захід організовано Регіональним представництвом Уповноваженого ВРУ з прав людини в Сумській області спільно з представниками ГО «Бюро правничих комунікацій». До заходу також долучилися співробітники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області, студенти та викладачі кафедри журналістики Сумського державного університету, громадські організації, сумчани.

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Сумській області Ірина Білик розповіла присутнім про мережу регіональних координаторів та представництв Уповноваженого з прав людини, їхні повноваження.

Експерт з прав людини Програми розвитку ООН в Україні Олена Кривко презентувала результати загальнодержавного дослідження «Що українці знають і думають про права людини». А експерт Української Гельсінської групи з прав людини Ксенія Семьоркіна розповіла про Національну стратегію у сфері прав людини і результати дослідження «Місцевий індекс прав людини» у Сумах.

Громадські організації Сумщини поділилися своїми вдалими практиками у співпраці з судами області, захистом прав батьків та дітей, участю у правозахисних та правоосвітніх заходах на загальнонаціональному рівні.

За результатами зустрічі правозахисники домовилися про співпрацю та спільні заходи на наступний рік, підкреслили необхідність розширення мережі регіональних координаторів та представництв як на Сумщині так і по всій Україні.