90 відсотків військовослужбовців СБУ, які отримали поранення під час проведення АТО на Cході України, повернулися до строю

06/07/2018 15:21

Це засвідчила моніторингова група на чолі з Представником Уповноваженого у справах захисту прав військовослужбовців
Олегом Трохименком, яка відвідала  Військово-медичне управляння Служби безпеки України, Центральний госпіталь та Центральну поліклініку СБУ.

Під час моніторингового візиту вивчалися питання дотримання соціально-економічних і гуманітарних прав штатних військовослужбовців військово-медичних закладів та військовослужбовців, які перебувають на лікуванні, членів їхніх сімей, ветеранів Служби безпеки України, які перебувають на стаціонарному лікуванні та амбулаторно отримують медичні послуги.

Результати моніторингової перевірки засвідчили, що грошове забезпечення військовослужбовцям виплачується відповідно до діючих норм, вони забезпечені належним речовим майном та військовою формою.

Члени моніторингової групи переконалися також у тому, що відпустки, передбачені чинним законодавством, надаються відповідно до затверджених графіків, медичні підрозділи укомплектовані особовим складом, належним чином ведеться робота зі зверненнями громадян.

В цілому, моніторинг засвідчив дотримання прав військовослужбовців, членів їх сімей, та ветеранів Служби безпеки України на гідне медичне забезпечення та лікування.