Регіональний коорднатор Уповноваженого розповів школярам Хмельниччини про їхні права під час спілкування з поліцією

06/06/2018 20:14

Організувало тренінг для школярів регіональне представництво Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Хмельницькій області.

Як зазначила Регіональний координатор  взаємодії з громадськістю представництва Оксана Кізаєва, підліткам розповіли про їхні права, використовуючи 7-серійний анімаційний фільм «Ти і поліція». У кожній серії стрічки розповідається про найтиповіші ситуації взаємодії неповнолітніх з правоохоронцями: «Відчиніть! Поліція!», «Пред'яви паспорт! Виверни кишені!», «Терміново прийди до слідчого!», «Тебе затримано за адміністративне правопорушення!» та інші.

Підлітки приймали активну участь в обговоренні  вказаних ситуацій, моделювали свої варіанти поведінки, ставили запитання та отримали знання щодо їхніх прав та свобод під час контакту з правоохоронцями. 

Тренінги на тему «Ти і поліція» було проведено для учнів 10-х класів Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату та Хмельницької гімназії № 1, для старшокласників Райковецької ЗОШ I-III ступенів та Хмельницької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ст. № 2, учнів Чорноострівського професійного аграрного ліцею та інших навчальних закладів Хмельниччини. 5 червня такий тренінг було проведено для учнів НВК № 6.

За словами Оксани Кізаєвої, подібні освітні заходи для молоді планується проводити і в наступному навчальному році.