Співробітники Секретаріату Уповноваженого взяли участь у засіданні наглядової ради при Миколаївській ОДА за діяльністю інтернатних установ

06/05/2019 10:21

Регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївській області Світлана Одінцова, регіональний координатор взаємодії з громадськістю Вадим Жепало і керівник відокремленого підрозділу громадської організації «Україна без тортур» Світлана Пашкевич взяли участь у виїзному засіданні наглядової ради при Миколаївській облдержадміністрації за діяльністю інтернатних установ.

Захід проводився за ініціативою Департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА і проходив на території Вознесенського геріатричного пансіонату.

Учасники, серед яких були і керівники інших інтернатних установ, мали змогу ознайомитися з умовами проживання підопічних пансіонату, його поточними досягненнями та проблемами, поспілкуватися з підопічними установи.

Довідково: Наглядова рада при Миколаївській облдержадміністрації як дорадчий орган створена у квітні поточного року. 

Метою діяльності ради є виявлення проблем у діяльності інтернатних установ області та внесення пропозицій щодо їх усунення.

Одним з членів наглядової ради став регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївській області Вадим Жепало.