Представник Уповноваженого провів виїзний прийом громадян у Вінницькій установі виконання покарань № 1 та СІЗО

06/03/2019 15:46

Представник Уповноваженого в центральних областях Валерій Ольховий та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини у Вінницькій області здійснили виїзний прийом засуджених та слідчо-заарештованих, що відбувають покарання в Вінницькій установі виконання покарань № 1 або утримуються в СІЗО.

Під час прийому відбулися консультації засуджених щодо права на особисту кореспонденцію, телефонні дзвінки, права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги та конфіденційні зустрічі з адвокатом.

Засудженим та слідчо-заарештованим особам було роз’яснено механізми розгляду заяв за нововиявленими обставинами в кримінальному провадженні, а також щодо розгляду адміністрацією заяв згідно з Законом України «Про звернення громадян». Крім того, розглядались питання щодо надання належної медичної допомоги.

Під час здійснення особистого прийому, відбулась комунікація із представниками адміністрації установи та вирішені на місці звернення та скарги, що надійшли від засуджених.