6 грудня - День Збройних Сил України

06/12/2019 09:18

6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Саме цього дня 1993 року Верховна Рада ухвалила Закон «Про Збройні сили України». У складні часи сьогодення наша армія вкотре довела, що вона може виконувати покладені на неї функції на високому рівні. Сумлінно відстоювати права громадян України на безпечне та мирне життя.

Сучасне українське військо успішно модернізується, міцніє, розвиває свій військовий потенціал, поповнюється висококваліфікованими кадрами і є національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Доблесть і честь солдатів та офіцерів - у цьому справжня сила будь-якої армії. Українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Наші воїни - віддані патріоти для яких честь, свобода та незалежність не порожній звук. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими солдатами, здобули повагу у всьому світі.

Розуміючи ціну самовідданої служби, високої майстерності та професіоналізму особового складу Збройних Сил України, Уповноваженим ВРУ з прав людини приділяється особлива увага контролю за дотриманням конституційних прав і свобод військовослужбовців та їхніх родин.

Офіс Омбудсмана щиро вітає дорогих захисників з Днем Збройних Сил України! Перемоги, миру, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, надійного родинного тилу, козацького здоров’я та здійснення всіх мрій!

Слава Україні!