Валерія Лутковська: «Підтримка проекту «Творчі мами» – це турбота про дітей, які постраждали від воєнного конфлікту»

09/12/2014 13:00

Про це Уповноважений Верховної Ради України з прав людини заявила під час відкриття виставки «Творчі мами», організованої у музеї Шолом-Алейхема Департаментом культури  Київської міської державної адміністрації за сприяння Офісу Омбудсмана.

«Чарівні руки наших мам-майстринь створили чудові іграшки, які дарують малечі у переддень свята Святого Миколая та Нового року позитивні емоції та роблять сьогодення світлішим і радіснішим», – зазначила Валерія Лутковська.

Експозиція іграшок від об’єднання  «Творчі мами» була створена у рамках реалізації  однойменного проекту жінками, які перебувають у відпустках по догляду за дітьми.

Метою проекту є також підтримка жінок-біженців, адже вони активно залучаються до роботи майстринь-переселенців, які отримують цікаву та творчу роботу і можливість самостійно заробляти гроші.

В рамках виставки робіт молодих мам відбуватиметься благодійний аукціон іграшок, кошти від продажу яких підуть на допомогу дітям, які постраждали від воєнного конфлікту на Сході України.

Виставка працюватиме до 2 січня 2015 року за адресою: вул. Велика Васильківська, 5 (музей Шолом-Алейхема). За додатковою інформацією звертайтеся за тел.: 235 17 34.