Секретаріат Уповноваженого розпочинає проведення просвітницьких заходів для активістів Євромайдану

05/05/2014 12:45

Така ініціатива проводиться на продовження реалізації просвітницької кампанії та на виконання Положень Стратегічного плану діяльності Уповноваженого з прав людини на 2013-2017 роки, зокрема на виконання стратегічної цілі щодо підвищення рівня правової культури та правових знань кожного.

Рішення про проведення таких заходів було прийнято під час зустрічі Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської з активістами Євромайдану, зокрема з представниками громадської організації «Воля-Громада-Козацтво».

Перша лекція буде присвячена темі прав людини при взаємодії з правоохоронними органами держави, під час якої обговорюватимуться питання системи правоохоронних органів України, їх основні функції; права людини при взаємодії зі співробітниками патрульної служби МВС України; права людини при взаємодії з співробітниками ДАІ МВС України. Просвітницькі лекції проводяться, щоб навчити молодь механізмам захисту своїх прав та свобод мирним шляхом.

Перша лекція «Права людини при взаємодії з правоохоронними органами держави»відбудеться 6 травня 2014 року о 14:30 за адресою: м. Київ, вул. Інститутська, 21/8.

Акредитація журналістів проводиться за тел.: (044) 253 21 54, (097) 104 87 82.