Уповноважений Людмила Денісова зустрілась з родинами українських військовополонених

04/12/2018 18:00

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова зустрілася з родичами захоплених Російською Федерацією у Керченській протоці українських моряків.

На зустрічі був також присутній Микола Полозов, який координує робочу групу адвокатів зі звільнення українських військовополонених, а також заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, колишній політв’язень Ахтем Чийгоз.

Під час зустрічі було обговорено юридичну допомогу, яка може бути надана для захисту моряків. Наразі своє бажання захищати українців у російських судах висловили понад 50 адвокатів.

Після того, як цей список розгляне міжвідомча група, їх представлять родичам, які зможуть підписати з ними відповідні договори.

Уповноважений Людмила Денісова акцентувала увагу на тому, що має бути напрацьована єдина стратегія зі звільнення одразу 24 моряків, а не кожного з них окремо.

Учасники зустрічі домовилися постійно тримати зв'язок. Омбудсман Людмила Денісова зі свого боку пообіцяла родичам військовополонених українців відразу їх інформувати про будь-яку інформацію, яку вона отримає щодо стану здоров’я та умов тримання українських моряків.