Уповноважений терміново звертатиметься до Мінсоцполітики у зв’язку зі зростанням кількості випадків торгівлі дітьми

04/08/2018 12:30

Черговий кричущий випадок торгівлі людьми стався  в м. Мукачеві Закарпатскої області, де знову постраждала дитина.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини отримала інформацію, що 3 серпня, близько 21:15, представники поліції затримали жінку, яка за 2,5 тис. доларів хотіла продати 3-річну дитину для використання у жебракуванні.

Слід зазначити, що лише протягом липня цього року стало відомо про 3 таких випадки:

4 липня - в Херсонскій області правоохоронцями було попереджено подібний злочин, коли  жінка за 210 тис. грн. намагалась продати свою трьохмісячну дитину, щоб за ці кошти придбати будинок;

16 липня в Києві було викрито групу осіб, які, під виглядом надання послуг репродуктивного здоров’я, протягом декількох років записували дітей, народжених в Україні, яких потім вивозили за кордон;

31 липня в Івано-Франківську працівники поліції затримали чоловіка, який за 100 тис. грн. продав свого трьохмісячного сина.

Враховуючи, що останнім часом почастішали випадки торгівлі людьми, зокрема дітьми, Людмила Денісова звертатиметься до Міністерства соціальної політики України, аби з’ясувати, які вживаються заходи для запобігання торгівлі людьми та яка доля дітей, яких вдалось врятувати.