Кримська польова місія з прав людини підготувала моніторинговий огляд ситуації з прав людини в Криму за червень 2015 року

03/08/2015 11:00

Огляд ситуації базується на результатах збору інформації «з перших рук», моніторингу ЗМІ, аналізу подій і законодавчої бази, спостереження за ситуацією і подіями в Криму, інтерв’ювання представників ключових цільових груп, а також на основі офіційних статистичних даних.

Нагадаємо, Кримська польова місія з прав людини здійснює свою моніторингову діяльність на Кримському півострові з 5 березня 2014 року і є результатом об’єднання зусиль низки правозахисних організацій з України, Росії, інших країн СНД, а також міжнародних організацій. Пріоритетними напрямами роботи місії є системний моніторинг дотримання фундаментальних прав людини та робота з окремими вразливими групами населення (журналісти, правозахисники, активісти, адвокати, етнічні та інші меншини тощо).

Кримська польова місія щомісяця готує аналітичний звіт з аналізом ситуації, що склалася у сфері прав людини в Криму після 16 березня 2014 року.

Повний текст звіту Кримської польової місії за червень 2015 року.

Також на офіційному веб-сайті Уповноваженого можна ознайомитися зі звітами Кримської польової місії за травень, квітень, березень, лютий, січень 2015 року, грудень, листопад, жовтень, вересень, липень-серпень, червень, травень і квітень 2014 року.