Під час проведення «Школи прав дитини» діти ознайомилися з положеннями Конвенції ООН про права дитини

03/06/2016 15:43

2-3 червня 2016 року в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса) працівники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у співпраці з Координатором проектів ОБСЄ в Україні провели тренінг для дітей «Школа прав дитини», основною метою якого було поширення положень Конвенції ООН про права дитини.

У рамках заходу Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксана Філіпішина та представник ОБСЄ в Україні Наталія Беца відповіли на запитання дітей під час проведеного брифінгу.

Також вихованці Українського дитячого центру «Молода гвардія» змогли відвідати тренінги з прав дитини.

Працівники відділу з питань дотримання прав дитини Секретаріату Уповноваженого з прав людини Вікторія Яловська, Вікторія Толочко та Андрій Гончак розповіли учасникам тренінгу про основні права дитини, зазначені в Конвенції ООН про права дитини, а також про те, що діти мають право на особливий захист, турботу і допомогу.

Дітей ознайомили з явищем дискримінації, її формами та ознаками, за якими вона можлива, а також з їхніми правами при спілкуванні з поліцейськими.

Під час тренінгу діти виконували інтерактивні вправи, як розпізнати дискримінацію, а також як себе поводити при зустрічі з правоохоронцями.

Крім того, учасники тренінгу ознайомилися з особливостями юридичної відповідальності неповнолітніх.