Валерія Лутковська бере учать у семінарі з питань освіти у сфері захисту прав людини

03/02/2016 11:19

На запрошення Данського інституту з прав людини Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська відбула до м. Копенгаген (Данія) для участі у семінарі з питань освіти у сфері захисту прав людини, який відбудеться 3-4 лютого 2016 року.

Мета організованого заходу – подальший розвиток пілотної версії стратегічного посібника з посилення освіти у сфері прав людини, розробка механізму, за яким НІПЛ здійснюватиме стратегічний підхід до освіти у сфері прав людини, а також створення мережі профільних експертів у правоосвітній сфері.

В рамках робочого візиту вчора, 2 лютого, відбулася зустріч Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської з Данським парламентським Омбудсманом Йоргеном Соренсеном, під час якої обговорювалися шляхи подальшої спільної співпраці. Крім того, Валерія Лутковська зустрілась  із Директором Данського інституту з прав людини Йонасом Крістоферсеном, з яким обговорювалися питання реалізації положень підписаного Меморандуму про взаєморозуміння, а також визначалися нові напрями співпраці.