«Для жертв домашнього насильства є вкрай важливою психологічна підтримка», - регіональний координатор Уповноваженого спільно з БВПД провів виїзний прийом громадян

31/05/2018 20:19

Представник Секретаріату Уповноваженого у Миколаївській області Світлана Перебийніс 30 травня на запрошення Першого Миколаївського місцевого центру з надання БВПД взяла участь у відкритому обговоренню проблеми насильства у сім'ї у Березанському районі Миколаївської області.

"Open discussion: Попередження та протидія домашньому насильству"  - захід, основною метою якого є налагодження взаємодії та консолідації зусиль між службами у районі.

За словами Світлани Перебийніс, після заходу був організований спільний прийом громадян,  під час якого до неї звернулась громадянка А. Вона повідомила, що є жертвою насилля в сім’ї та потребує додаткової уваги з боку органів державної влади, а також юридичної допомоги та психологічної підтримки.

Враховуючи такий випадок, представник Уповноваженого зазначила, що насильство у сім’ях може бути систематичною проблемою. Тому що, як мінімум, у районі державні служби працюють без наявності у штаті професійних психологів.

«Психологічна підтримка є вкрай важливою для жертв домашнього насильства», - наголосила  під час відкритих обговорень Світлана Перебийніс.