На Хмельниччині провели семінар для правоохоронців щодо недискримінації та гендерної рівності

31/10/2018 11:42

Регіональний координатор взаємодії  з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини у Хмельницькій області Оксана Кізаєва разом з представником Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Юрієм Сніберком провели семінар для працівників поліції на базі Головного управління Національної поліції Хмельницької області на тему «Гендерна рівність та недискримінація в правоохоронній системі НПУ». 

Регіональний координатор Офісу Омбудсмана звернула увагу на повноваження інституції Уповноваженого ВРУ  з прав людини  щодо запобігання та протидії дискримінації. Крім того, вона презентувала результати моніторингу Уповноваженим стану дотримання забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в Україні.

«Розширення участі жінок у правоохоронній діяльності не лише допомагає запобігати ескалації конфліктів і насильства, а є запорукою прозорості силового сектору та підвищує довіру до правоохоронної системи в цілому» - наголосила Оксана Кізаєва.

Під час семінару були обговорені конкретні випадки дискримінаційного відношення за ознакою статі. Також були наведені позитивні приклади просування гендерної рівності в системі національної поліції та існуючі гендерні стереотипи в цій сфері.