Документальне кіно і права людини: На Хмельниччині незабаром розпочнеться інформаційно-просвітницький фестиваль

31/10/2018 12:08

Регіональний координатор взаємодії  з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини у Хмельницькій області Оксана Кізаєва презентувала відкриття Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, регіональним партнером якого є ГО «Подільська правова ліга». Він стартує в Хмельницькій області 6 листопада і триватиме до 23 листопада цього року.

 «Рівні рівності» - протидія дискримінації та захист прав людини на теренах Хмельниччини. Про це розповідала регіональний координатор на прес-конференції.  Оксана Кізаєва звернула увагу на існуючі проблеми в дотриманні рівних прав та можливостей людини, а також ознайомила присутніх з повноваженнями Уповноваженого ВРУ з прав людини  щодо запобігання та протидії дискримінації.

На заході обговорили роль документального кіно у забезпеченні здійснення інформаційно-просвітницької діяльності та захисту прав людини в регіоні. Окремо учасники підняли тему рівності, пов’язану з багатьма суспільними проблемами та викликами.

 «Проведення культурно-просвітницьких заходів, які пропагують повагу рівності, є необхідним  та важливим для подолання поширених в масовій свідомості стереотипів  та упередженого ставлення до певних груп осіб за їх певними ознаками (стать,  вік, інвалідність, політичні, релігійні та інші переконання, майновий стан, мовні або інші ознаки)» -  впевнена Оксана Кізаєва.