Представлено спеціальну доповідь Уповноваженого «Моніторинг місць несвободи в Україні: стан реалізації національного превентивного механізму за 2016 рік»

29/06/2017 12:01

У Міжнародний день захисту жертв катувань було представлено спеціальну доповідь Уповноваженого з прав людини «Моніторинг місць несвободи в Україні: стан реалізації національного превентивного механізму за 2016 рік».

У Спеціальній доповіді висвітлюються, зокрема, основні показники діяльності національного превентивного механізму проти катувань у 2016 році, а також результати моніторингу місць несвободи в розрізі міністерств та відомств.

Відповідно до статті 18 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» примірник вказаної доповіді було направлено Голові Верховної Ради України Андрію Парубію.

Ознайомитися зі спеціальною доповіддю Уповноваженого «Моніторинг місць несвободи в Україні: стан реалізації національного превентивного механізму за 2016 рік» можна за посиланням – «Документи – Щорічні та спеціальні доповіді».