Конкурс на заміщення вакантних посад регіональних координаторів зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого з прав людини

29/04/2015 16:59

Оголошується конкурс на заміщення  вакантних посад регіональних координаторів зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Закарпатській, Херсонській та Донецькій областях.

Мета діяльності регіональних координаторів – розширення можливостей Секретаріату Уповноваженого задля покращення реалізації прав людини на регіональному рівні. Це можливо лише за рахунок забезпечення ефективної діяльності Уповноваженого та доступності особистих прийомів громадян у віддалених від м. Києва адміністративно-територіальних одиницях.

Регіональні координатори зі зв’язків із громадськістю здійснюють свою діяльність за такими напрямами:

- збір та аналіз інформації про факти порушень прав людини у відповідних регіонах;

- взаємодія та співпраця із Офісом Уповноваженого, проведення регулярних зустрічей на базі Секретаріату та на регіональному рівні;

- прийом та консультування громадян;

- просвітницька та інформаційна робота з  підвищення  рівня обізнаності населення та представників влади в галузі прав людини;

- участь в моніторингових візитах до місць несвободи;

- налагодження співпраці з представниками інших НУО та участь у різноманітних заходах (круглих столах, семінарах, конференціях тощо).

До проходження конкурсу запрошуються кандидати, які відповідають таким критеріям:

- досвід роботи у правозахисній сфері та/або наявна юридична освіта;

- знання Конституції України та Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини»;

-  комунікабельність;

- сумлінність.

Вітається досвід участі у моніторингових візитах у межах реалізації національного превентивного механізму, у моніторингових кампаніях Асоціації УМДПЛ або кампаніях інших правозахисних організацій та ініціатив.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

- визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають не зняту або не погашену судимість за вчинення умисного злочину  або  на  яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення  за вчинення корупційного правопорушення.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають в електронній формі до конкурсної комісії такі документи:

- резюме;

- мотиваційний лист;

- дві рекомендації від правозахисних організацій;

- довідку про відсутність (наявність) судимості.

Можна подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, інші рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи надсилаються на електронну адресу: umdpl.association@gmail.com протягом двох тижнів (до 13 травня 2015 року).

Конкурс проводиться в 2 етапи:

- прийом та розгляд документів;

- співбесіда.

Про результати І етапу конкурсу кандидатів буде повідомлено протягом 7 днів з дня завершення прийому документів.

Конкурс проводиться відповідно до Положення «Про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад регіональних координаторів зі зв’язків з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України  з прав людини».

Конкурс проводиться в рамках проекту «Сприяння діяльності Уповноваженого ВРУ з прав людини на регіональному рівні через розширення мережі регіональних координаторів зі зв’язків із громадськістю», який здійснюється за підтримки проекту «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства», що реалізується ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Швець Злата, представник Асоціації УМДПЛ – тел. +380 (93) 73 87 704;

Баран Денис, представник Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини – тел. +380 (63) 28 61 238.