Людмила Денісова звернулась до Омбудсмена Російської Федерації Тетяни Москалькової перевірити умови утримання в ізоляторі українського активіста Володимира Балуха

29/03/2018 17:45

«Звертаюсь до Вас в інтересах громадянина України Балуха Володимира  Григоровича, 1971 р.н., який був засуджений на три роки і п’ять місяців позбавлення волі,- йдеться у зверненні Уповноваженого Людмили Денісової.

«Як мені стало відомо, Володимир Балух, який знаходиться у слідчому ізоляторі в Криму, з 19 березня 2018 року відмовляється від їжі в знак протесту проти обвинувального вироку у кримінальній справі, яка, на його думку, є сфабрикованою.

До нас надійшла інформація, що після відмови від їжі стан здоров’я Балуха В.Г. різко погіршився. Окрім того, після його переведення до одиночної камери йому не дозволили взяти з собою особисті речі.

Звертаю Вашу увагу, що адвокату Балуха В.Г. так і не вдалося потрапити до свого підзахисного у слідчий ізолятор.

Через відсутність зв’язку з Балухом В.Г. у родичів виникають побоювання відносно стану його здоров’я і умов утримання в слідчому ізоляторі.

Через це звертаюсь до Вас з проханням посприяти в організації огляду Балуха В.Г. кваліфікованими лікарями і дати доручення перевірити умови його утримання в слідчому ізоляторі».